Дитячий екскаватор на радіокеруванні з підсвіткою Truck Excavator

- Немає в наявності
- Код: 32673
856 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор на радіокеруванні є не тільки джерелом розваги, але й засобом вивчення роботи справжнього екскаватора. Він вражає не тільки своєю функціональністю, але й чудовою деталізацією. Модель має реалістичні елементи, як-от ківш, рухоме плече та колеса з протектором.
Особливості:
- Екскаватор працює від акумулятора
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Ефектна підсвітка
- Самостійне керування ковшем
- Спецтехніка пофарбована у відповідні будівельної техніки кольору
- Іграшка чудово деталізована
Комплектація
- Екскаватор
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7 V (входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 32 х 11 х 17 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 12 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 856 ₴






