Дитячий автомат Бластер помповий із м'якими кулями Max Force Зелений

- Немає в наявності
- Код: 32674
329 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влаштуйте змагання на точність разом із помповим автоматом! Незвичайна іграшка стріляє м'якими м'ячиками, що входять до комплекту. Як мішень може послугувати будь-який предмет, головне — правильно визначити відстань. Набір можна використовувати як удома, так і на вулиці. Збирайте друзів, визначайте відстань і починайте гру!
Особливості:
- Помповий автомат яскравої колірної гами
- До комплекту входять 8 м'яких м'ячиків
- Знімний приклад і оптичний приціл
- Потужний корпус із прозорими елементами
- Виготовлений із первинного пластику
- Можна залучати відразу кілька гравців, які за чергою мають потрапити в ціль
- Іграшка допоможе розвинути влучність дитини
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Довжина іграшки: 62 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 21 х 5 х 64 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'ячики |
| Колір | Зелений |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 640 мм |
- Ціна: 329 ₴

