Інтерактивна іграшка Автомобільний телефон TK Union Group Українське озвучування

-10%
- Готово до відправки
- Код: 32677
441 ₴
398 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка виконана у вигляді яскравої машинки, яка виконує роль телефону, наповнена багатим функціоналом. Іграшка може розповісти 10 віршиків, 5 скоромовок, 5 казок, 5 загадок, поставить 5 питань по вікторині, заспівати 5 різних пісень і відтворить колискові мелодії, різні звуки і веселі дзвіночки. І все це працює від різних кнопочок, які виконані у вигляді милих зображень. Машинка має прозорий дах і салон, де можна побачити яскраві шестерні, які під час роботи будуть обертатися і підсвічуватися яскравими кольорами.
Особливості:
- Телефон зроблений у формі яскравої машинки
- Машинка наділена емоціями, як у персонажа мультфільму
- Іграшка має прозорий дах і салон, у якому можна побачити кольорові шестерні
- Під час роботи шестерні обертаються й підсвічуються різними кольорами
- Телефон обладнаний 10 різними кнопками, кожна з яких відповідає за свій режим роботи
- Машинка може відтворити 10 віршів, 5 скоромовок, 5 казок, 5 загадок, 5 запитань із вікторини, 5 різних пісень, колискові мелодії, різні звуки та веселі дзвіночки
- Машинка сприятиме розвитку моторики рук, координації рухів, зору, слуху та пам'яті
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входить до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 11,5 х 5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Телефон |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 398 ₴



