Інтерактивний Робот Собака на радіокеруванні TK Union Group Українське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 32679
1 082 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купуйте дитині роботизованого іграшкового компаньйона від "TK Group". Веселий хвостатий товариш легко керується завдяки пульту дистанційного керування, виконує різні команди та співає пісні українською мовою. Робо-песик стане ідеальним подарунком для всіх, хто мріє про свого пухнастого друга, але ще не готовий до відповідальності за справжню тварину. Іграшка швидко реагує на кожну з команд, зазначених на пульті, демонструючи кумедні трюки та забавляючи дитину.
Особливості:
- Іграшка має сучасний футуристичний дизайн
- Робо-песик виконує пісні українською мовою
- Читає казку
- Програє веселі мелодії
- Гавкає
- Має сенсорну зону: для цього потрібно натиснути кнопку та торкнутися мордочки собачки
- Переходить у режим сну через 60 секунд бездіяльності
- Наявність демонстраційного режиму
- Виконує цікаві трюки: стоїть на передніх лапках, робить фізичні вправи, присідає, виконує команду "Сідіти"
- Можливість регулювання гучності
- Очі тварини смішно підсвічуються, імітуючи рух зіницями
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення собачки: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 22 х 14 х 22 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 17 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 22 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 1 082 ₴




