Конструктор машинка Формула 1 Sportcar 486 деталей Червоний

-22%
- Готово до відправки
- Код: 32634
1 282 ₴
996 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Спорткар — чудовий подарунок для дитини, яка любить швидкість і машини. До набору входить 486 пластикових деталей, з яких дитина може зібрати модель перегонового автомобіля. Модель виготовлена в оригінальному червоно-білому кольорі. Всі елементи надійно кріпляться між собою. Іграшка виготовлена з якісного пластику. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортивний автомобіль
- Стильний дизайн в оригінальному червоно-білому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рухомі гумові колеса
- Інерційний механізм
- Двері відчиняються
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Комплектація:
- 486 деталей
- Інструкція
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 486 шт.
- Розмір машинки (ДхШхВ): 32 х 13,5 х 9 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 7,5 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 486 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 996 ₴



