Конструктор машинка Спорткар Sportcar 472 деталі Жовтий

-22%
- Готово до відправки
- Код: 32641
1 313 ₴
1 018 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Спорткар — чудовий подарунок для дитини, яка любить швидкість і машини. До набору входить 472 пластикові деталі, з яких дитина може зібрати модель перегонового автомобіля. Модель виконана в оригінальному жовтому кольорі. Всі елементи надійно кріпляться між собою. Іграшка виготовлена з якісного пластику. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортивний автомобіль
- Стильний дизайн в оригінальному жовтому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рухомі гумові колеса
- Інерційний механізм
- Двері відчиняються
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Комплектація:
- 472 деталей
- Інструкція
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 472 шт.
- Розмір машинки (ДхШхВ): 26 х 13,2 х 7,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 7,5 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 472 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 018 ₴





