Конструктор машинка Джип Позашляховик Yakai 391 деталь Зелений

-23%
- Готово до відправки
- Код: 32652
1 211 ₴
935 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Джип — чудовий подарунок для дитини, яка любить швидкість і машини. До набору входить 391 пластикова деталь, з яких дитина може зібрати модель позашляховика. Модель виготовлена в оригінальному зеленку кольору. Всі елементи надійно кріпляться між собою. Іграшка виготовлена з якісного пластику. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років.
Особливості:
- Можливість зібрати Джип Позашляховик Yakai
- Стильний дизайн в оригінальному зеленому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рухомі великі колеса
- Інерційний механізм
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Комплектація:
- 391 деталь
- Інструкція
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 391 шт.
- Розмір машинки (ДхШхВ): 24,5 х 12 х 12,6 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 47,5 х 7 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 391 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 935 ₴




