Конструктор машинка Спорткар Sportcar 527 деталей Синій

-22%
- Готово до відправки
- Код: 32656
1 330 ₴
1 031 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Спорткар — чудовий подарунок для дитини, яка любить швидкість і машини. До набору входить 527 пластикових деталей, з яких дитина може зібрати модель перегонового автомобіля. Модель виготовлена в оригінальному синьому кольорі. Всі елементи надійно кріпляться між собою. Іграшка виготовлена з якісного пластику. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортивний автомобіль
- Стильний дизайн в оригінальному синьому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рухомі колеса
- Двері відчиняються
- Інерційний механізм
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Комплектація:
- 527 деталей
- Інструкція
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 527 шт.
- Масштаб: 1:18
- Розмір машинки (ДхШхВ): 23,1 х 10,4 х 7 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 6,8 х 32,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 527 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 68 мм |
| Висота упаковки | 328 мм |
- Ціна: 1 031 ₴





