Машинка спецтехніка Вилковий навантажувач із причепом Builder Вид 3

-21%
- Готово до відправки
- Код: 32616
975 ₴
773 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова модель вантажної машини представлена в масштабі 1:16. Іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів, обладнана цікавим і реалістичним функціоналом, містить світлові та звукові ефекти, а також містить сучасний причіп, який уже завантажений. Навантажувальна машинка повністю імітує реально наявну модель, у її конструкцію додали: щоглу, гідравлічний циліндр, каретку та вила, які наводяться в рух завдяки колесу. На вилах уже розташувався 1 піддон.
Ефекти моделі:
- Синя кнопка — звуки мотора
- Жовтогаряча кнопка — сигнал
- Зелена кнопка — звуки заднього ходу
- Під час активації будь-якої кнопки спрацьовує світіння червоним світлом
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Модель працює від 3 батарейок типу «АG-13» (входять до комплекту)
- Розміри (ДхШхВ): 25 х 9 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 12 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 773 ₴


