Інтерактивна м'яка іграшка Поні Єдиноріг на повідку

-12%
- Готово до відправки
- Код: 32615
1 055 ₴
927 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Поні єдиноріг на повідку – це чарівна іграшка, яка призначена для найвеселіших і найприємніших ігор малюків. Під час увімкнення поні ходить і ірже, виляє хвостиком і реагує на торкання до голови та спини, також відгукуватиметься, якщо поплескатиме в долоні. Повідець можна під'єднати через роз'єм на шиї в єдиноріжка, тоді іграшка буде ржати у разі короткого натискання на кнопку, а за тривалого — ходити. Іграшка виготовлена з дуже м'якого та приємного на дотик матеріалу.
Особливості:
- Єдиноріг може рухатися вперед і виляти хвостиком, що робить його дуже реалістичним і захопливим
- Реагує на дотик до голови рухом і відтворенням звуків
- Виконана з дуже м'якого та приємного на дотик матеріалу
- Іграшка обладнана спеціальним повідцем із кнопкою, натискання на яку активує рух собачки
- Знімні шкарпетки
- Інтерактивна іграшка зроблена з високоякісних, нетоксичних матеріалів, абсолютно безпечних для здоров'я дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 25 х 21 х 10 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 20,5 х 24,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 21 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 205 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 927 ₴


