Пупс функціональний із коляскою й аксесуарами 40 см

- Немає в наявності
- Код: 32605
1 346 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий пупс підкорить серце будь-якої дівчинки. Разом із ним гра в «дочки-матері» стане не тільки захопливою, а й розвивальною для дитини. Пупс із рухомими ніжками та ручками в незвичайному та дуже яскравому костюмі йде в комплекті з першорядними аксесуарами для догляду.
Функції пупса:
- Їсть із пляшечки
- Тримає соску
- Ходить у туалет
- Закриває очі
- Має рухомі ручки ніжками
Комплектація:
- Пупс
- Коляска
- Горщик
- Соска
- Пустушка
- Змінний одяг
- Сумочка
- Памперс
- Брязкальце
- Слинявчик
- Засоби з догляду
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Зріст пупса: 40 см
- 2 кольори
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 12 х 39 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 40 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 390 мм |
- Ціна: 1 346 ₴




