Інтерактивний пупс із м'яким тілом і аксесуарами Tutu Doll 35 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 32606
881 ₴
779 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий малюк здивує Вас не тільки різноманітним функціоналом, але й безліччю допоміжних аксесуарів. Гра з пупсиком допоможе розвинути соціальні навички, відповідальність, отримати базові знання з догляду за дитиною, а також доповнити різні ігрові сюжети.
Особливості:
- Симуляція гри в доньки-матері
- Милий реалістичний дизайн пупса
- Висока деталізація іграшки та добре опрацьовані елементи
- Модель має анатомічно правильну статуру
- Уздовж корпусу є складки, лінії, бугорки, а животик — м'який
- Може в горизонтальному положенні заплющувати очі
- Музичний чип, що видає характерні дитині звуки
- Ефекти активуються, якщо покласти пустушку або пляшечку в рот
- Набір укомплектований додатковими аксесуарами
- Дизайнерське вбрання з високоякісного матеріалу
- Змінний комплект одягу для маленького немовляти
Комплектація:
- Пупс
- Пляшечка
- Пустушка
- Хустка та трусики
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір пупса (ДхШхВ): 13 х 10 х 35 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 14 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 13 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 779 ₴
