Пупс функціональний з аксесуарами Tutu Doll 34 см

- Немає в наявності
- Код: 32610
864 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий пупс із великими блакитними очима легко підкорить серце дівчинки! Він здатний закохати в себе з першого погляду: реалістичні відкриті очі, витончені риси обличчя та сучасне кольорове вбрання — іграшковий малюк просто створений для любові та турботи.
Попри свій маленький вік, він уже вміло п'є з пляшечки, тож юній матусі залишається лише своєчасно проявляти до нього увагу. Крім цього, іграшковий малюк видає різні звуки: легке натискання на животик, і можна буде почути веселий сміх, смоктання, плач та інші характерні для малюків звуки.
Особливості:
- Пупс із чудовою деталізацією
- Має витончені риси обличчя
- Одягнений у знімний комбінезон
- П'є з пляшечки, що входить до комплекту
- Заплющує очі
- Музичний чип, завдяки якому пупс видає 10 характерних звуків
- Голова та кінцівки виготовлені з гуми
- Додаткові ефекти, що працюють від батарейок, що входять до комплекту
Комплектація
- Пупс
- Горщик
- Нагрудна
- Посуд
- Пляшечка
- Пустушка
- Взуття
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота пупса: 34 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 13,5 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 34 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 864 ₴
