Конструктор військовий ЗСУ Військова техніка Зенітно-ракетний комплекс PATRIOT 793 деталі

-18%
- Готово до відправки
- Код: 32593
1 623 ₴
1 328 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор на військову тематику ЗСУ. Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор просто складається, а після завершення у вас буде справжній зенітно-ракетний комплекс, який зможе вільно їздити будь-якою поверхнею. Конструкція виконана із високоякісної первинної пластмаси, а бездоганний корпус прикрашений вилитими елементами декору та українською символікою. Усі деталі конструктора розділені на групи та упаковані в окремі упаковки. Також у наборі є зрозуміла ілюстрована інструкція з покроковим складанням конструктора. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 793 деталі
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 793 шт.
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 7,5 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 793 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 328 ₴


