Ігровий набір Дитячий гоночний трек Хот Вілс Hot Wheels Втеча від лютої акули

- Немає в наявності
- Код: 32587
3 700 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір стане чудовим подарунком кожному маленькому шанувальнику божевільних і небезпечних пригод. Пакет містить один автомобіль Hot Wheels у масштабі 1:64, але на паркінгу можна розмістити набагато більше, щоб отримати ще більше задоволення.
Щоб почати грати, дитині доведеться перевезти іграшкову машинку за допомогою ліфта на верх паркування. Після цього автомобіль почне ковзати схилом. Однак дістатися до кінця буде не так просто, адже попереду на нього чекають перешкоди. На кожному рівні є активатори, які випадково можуть викликати акулу, яка з великим апетитом зжере машину. Щоб заманити акулу в клітку, потрібно бігти до кінця.
Особливості:
- Мета треку: пройти трасу та не потрапити в пащу акули
- Три активатори навмання приводять акулу в дію, так що ви не знатимете, коли саме вона нападе
- Дістаньтеся до кінця треку, щоб акула потрапила в клітку, і продовжуйте безперешкодно кататися, не побоюючись нападу
- Трек обладнаний механічним підіймачем
- Можливість використовувати багато машинок одночасно
- 1 машинка у комплекті
- Деталі треку зроблені з якісного міцного та безпечного для дітей пластику, що витримує велике навантаження
- Передбачає можливість під'єднання його до інших наборів серії Hot Wheels
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 56 х 11 х 35,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Висота упаковки | 355 мм |
- Ціна: 3 700 ₴









