Конструктор військовий ЗСУ Військова техніка Самохідна артилерійська установка САУ 488 деталей

-23%
- Готово до відправки
- Код: 32591
1 056 ₴
815 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор на військову тематику ЗСУ. Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор просто складається, а після завершення ви матимете справжнє самохідне артилерійське встановлення САУ PzH 2000. Конструкція виконана із високоякісної первинної пластмаси, а бездоганний корпус прикрашений вилитими елементами декору та українською символікою. Усі деталі конструктора розділені на групи та упаковані в окремі упаковки. Також у наборі є зрозуміла ілюстрована інструкція з покроковим складанням конструктора. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 488 деталей
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 488 шт.
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 6 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 488 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 815 ₴


