Конструктор машинка на радіокеруванні гоночна спортивна Qman Model Power 415 деталей

-18%
- Готово до відправки
- Код: 32596
1 780 ₴
1 466 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий чудовий набір поєднує в собі відразу 2 іграшки: конструктор і радіокеровану модель перегонового спортивного автомобіля. Модель спорткара вирізняється прекрасним дизайном. Яскраві кольори, округлі обтічні форми, гумові колеса не залишать байдужим не одного хлопчика.
Особливістю конструктора є те, що машинкою можна керувати 2 способами: за допомогою невеликого пульта керування або ж за допомогою програми на смартфоні.
Особливості:
- Можливість зібрати Суперкар
- Стильний дизайн у чорно-білому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рух уперед/назад, ліворуч/вправо, повороти на 360 градусів
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
- Можна використовувати мобільний телефон для керування
Комплектація:
- деталі конструктора 415 шт.
- пульт дистанційного керування
- акумулятор
- USB зарядний пристрій
- покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Кількість елементів: 415 шт.
- Розмір іграшки: 23 х 12,8 х 8 см
- Частота роботи пульта: 2,4 GHz
- Елементи живлення машинки: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 10 х 25,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QMan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 415 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 255 мм |
- Ціна: 1 466 ₴









