Ігровий набір Дитячий гоночний трек Хот Вілс Hot Wheels Атака вогняного дракона

- Немає в наявності
- Код: 32597
2 313 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бережись! Злий дракон Данте напав на пожежну станцію у місті Hot Wheels! Данте "оживає" і зносить пожежну станцію, нападаючи на машинку, що виявилася на його шляху. Мета гри: необхідно промчатись машинкою по всьому "тілу" дракона, долетіти до його голови і збити її.
Особливості:
- Набір містить мертву петлю на 360 градусів
- Запуск за допомогою важеля (перемістіть ручку, щоб оживити Данте, а потім потягніть її назад, щоб запустити автомобіль)
- 1 машинка у комплекті
- Деталі треку зроблені з якісного міцного та безпечного для дітей пластику, що витримує велике навантаження
- Передбачає можливість під'єднання його до інших наборів серії Hot Wheels
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 10 х 26 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 2 313 ₴








