Дитячий гоночний трек Хот Вілс Hot Wheels Потрійна петля

- Немає в наявності
- Код: 32602
3 019 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний трек Hot Wheels Потрійна петля подарує багато щасливих моментів вашій дитині. Вибери 1 з 3 варіантів збирання ігрового набору та починай змагання. Проїжай уздовж трьох петель, з'їжай вниз із найвищої точки на треку або виконуй стрибки через петлі. Діти натискають на пускову установку, щоб відправити ввімкнену машинку Hot Wheels через три градуйовані петлі. У будь-якому з варіантів головне завдання — виконати трюк і потрапити машинкою в контейнер.
Особливості:
- Набір містить 3 мертві петлі на 360 градусів
- 3 варіанти збирання ігрового набору
- Пройшовши всі три петлі, машинка приземляється в спеціальний контейнер
- 1 машинка у комплекті
- Деталі треку зроблені з якісного міцного та безпечного для дітей пластику, що витримує велике навантаження
- Передбачає можливість під'єднання його до інших наборів серії Hot Wheels
- Набір компактно складається для зручного зберігання і транспортування
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45,3 х 10,5 х 34,1 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Довжина упаковки | 453 мм |
| Висота упаковки | 341 мм |
- Ціна: 3 019 ₴





