Конструктор військовий ЗСУ Військова техніка Танк Т-72 422 деталей

- Немає в наявності
- Код: 32581
682 ₴
Конструктор на військову тематику ЗСУ. Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор просто складається, а після завершення у вас буде справжня модель бойового танка озброєних сил України Танк Т-72, який зможе вільно їздити будь-якою поверхнею, у машинки обертається платформа та відкриваються люки. Конструкція виготовлена з високоякісної первинної пластмаси, а бездоганний корпус прикрашений вилитими елементами декору та українською символікою. Усі деталі конструктора розділені на групи та упаковані в окремі паковання. Також у наборі є зрозуміла ілюстрована інструкція з покроковим складанням конструктора. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 422 деталі
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 422 шт.
- Розмір танка в зібраному вигляді: 20,5 х 10 х 10 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 7 х 33,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 422 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 335 мм |
- Ціна: 682 ₴


