Набір дитячих будівельних інструментів для хлопчика у валізці 54 предмети

- Немає в наявності
- Код: 32595
717 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір інструментів — це іграшка, яка принесе її власникові безліч сюжетів для ігор і познайомить його з призначенням і будовою різного роду інструментів. Набір інструментів для гри являє собою невеликий стіл-верстат, на якому є все необхідне для реалістичної сюжетно-рольової гри. Для зручного зберігання набору стіл трансформується в компактну валізу.
Особливості:
- До набору входить 54 аксесуарів
- Серед аксесуарів шурупокрут, молоток, викрутки, ножівка, різні насадки, куточки, дюбелі та шурупи
- До набору також входить абсолютно універсальний 3-рівневий столик
- Столик за потреби можна переконструювати у валізку
- У комплекті є зручний ремінь, щоб носити валізку із собою
- Набір виготовлений із високоякісного пластику, у приємних колірних поєднаннях.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 54 шт.
- Розмір столу: 25 х 17 х 49,5 см
- Пакування: Валіза
- Габарити упаковки: 25 х 17 х 14 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 495 мм |
- Ціна: 717 ₴






