Дитячий автомат Бластер Blaze Storm з м'якими кулями на батарейках 45 см Сірий

- Немає в наявності
- Код: 32594
794 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бластер Blaze Storm має футуристичний дизайн і виготовлен в стильному поєднанні сірого, чорного та жовтогарячого кольору. У наборі представлений місткий барабан і м'які патрони, які забезпечать не тільки цікаву гру, а й безпеку маленького користувача.
Особливості:
- Сучасний футуристичний дизайн
- Яскраве забарвлення
- Автоматичний принцип роботи
- У комплекті представлені 20 м'яких патронів (10 шт. на присосках)
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Довжина автомата: 45 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45,5х 8,5 х 23,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Сірий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
- Ціна: 794 ₴

