Машинка конструктор із викруткою Спецтехніка Сміттєвоз на батарейках інерційна Зелений

-11%
- Готово до відправки
- Код: 32562
865 ₴
768 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина-конструктор Сміттєвоз являє собою модель машинки, яка розбирається і збирається за принципом конструктора за допомогою іграшкової викрутки, яка передбачена в комплекті. Модель чудово деталізована, не має гострих кутів.
Особливості:
- Збирається й розбирається за принципом конструктора
- У зібраному вигляді являє собою повноцінну машинку для гри
- Докладна деталізація
- Рухомі елементи
- Інерційний механізм
- Світло маячків
- Звукові ефекти
Комплектація
- Машинка
- Викрутка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 30 х 11 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 14 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 768 ₴


