Дитяча машинка Джип Позашляховик з підсвіткою Monster Truck інерційний

- Немає в наявності
- Код: 32568
859 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Monster Truck" переконає вас у своїй непереможності та потужності одним тільки своїм виглядом. Однак цей неймовірний всюдихід здатний здивувати малюків ще й низкою цікавих функцій.
Натискаючи на підвіску машини, вона миттєво вмикатиме світлозвукові ефекти, а потужний інерційний механізм активуватиме самостійний рух всюдихода, який зробить гру динамічнішою.
Особливості:
- Під час натискання на підвіску активуються світлозвукові ефекти
- Відтворює звуки роботи двигуна
- Миготлива підсвітка
- Ефекти роботи від батарейок
- Потужний інерційний механізм
- Металеві пружини забезпечують машині чудову амортизацію
- Великі гумові колеса з протекторним візерунком
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки AG13 (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:12
- 2 кольори
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 24,5 х 17 х 16 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 18 х 21,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 859 ₴


