Дитяча машинка Джип Позашляховик з підсвіткою Monster Truck Червоний

- Немає в наявності
- Код: 32569
860 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Готуйтеся до нескінченних пригод і вражень із нашим крутим позашляховиком. Він стане незамінним супутником для гри на відкритому повітрі та приносить безліч радісних і бентежних моментів. Подаруйте собі та своїм друзям незабутні враження й пориньте у світ енергії й екстремальних пригод із цим крутим джипом.
Особливості:
- Реалістичний дизайн всюдихідного автомобіля
- Яскраве барвисте підсвічування машинки
- Під час натискання на капот, позашляховик активує звукові ефекти
- Великі гумові колеса з фактурними візерунками
- Висока підвіска позашляховика
- Амортизація коліс дасть змогу із легкістю долати різкі підйоми та спуски
- Потужний інерційний механізм
- Машинка допомагає розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів, фантазію та уяву
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:12
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 24,5 х 16,8 х 16 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 18,5 х 21,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 168 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 860 ₴


