Розвиваюча гра для малюків Вежа Гірка спуск із кульками 5 ярусів Левеня

- Немає в наявності
- Код: 32570
441 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольорова гра з дзвінкими кульками - саме те, що потрібно вашому малюку! Виконана у вигляді серпантину, яким спускаються веселі кульки. Проста гра неодмінно сподобається малюкам і подарує безліч позитивних емоцій. Верхівка іграшки представлена у формі привітного левеняти, який стане справжнім другом і компаньйоном під час гри.
Особливості:
- Виконана у вигляді серпантину
- Верхівка гри виготовлена у формі левеняти;
- Має легкозбірну конструкцію
- Вирізняється приємним кольоровим забарвленням
- Містить 3 кульки зі дзвінкими елементами всередині
- Гра виготовлена з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Розмір іграшки: 18 х 18 х 42 см
- Розмір кульки: 4,6 х 4,6 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 37,5 х 8,5 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 420.0 |
- Ціна: 441 ₴




