Інтерактивний Гараж паркінг для машинок з автоматичним ліфтом Поліцейська станція

- Немає в наявності
- Код: 32571
1 223 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запрошуємо опинитися у вируванні цікавих подій із новим ігровим набором "Police". Parking Lot Series”. Швидкі металопластикові машинки поліцейської служби вирушають зі свого паркінгу в допомогу місту. Паркінг обладнаний автоматичним ліфтом, його оглядова вежа підсвічується різними кольорами, а низка функціональних кнопок зі звуковими ефектами нададуть грі драйву та реалістичності.
Особливості:
- Тематика – "Полиция"
- Відтворення звуків транспортних засобів, музика та мелодії
- Регулювання гучності
- Миготлива підсвітка
- Червона та синя кнопки регулюють рух ліфта вгору та вниз
- 3 металопластикові машини
- Наклейки для декорування паркування
- Цікаві тематичні декорації
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 51 х 49 х 38 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 47,5 х 15 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 510 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 490 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 380 мм |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 223 ₴




