Іграшка комфортер Собачка Білий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 32573
423 ₴
383 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-комфортер - запорука безтурботного солодкого сновидіння! Виконаний у вигляді милої собачки, він стане першим другом малюка. Іграшка виконана з м'якої бавовняної тканини, що дарує приємні тактильні відчуття.
Як це працює?
- Іграшку-комфортер необхідно укласти поруч із собою під час годування.i>
- Вона вбирає в себе запах грудного молока, який у малюка асоціюється з найдорожчою людиною у світі – матусею
- Після цього покладіть іграшку в ліжечко, коли малюк готуватиметься до сну
- Вона подарує дитині почуття спокою та безпеки, навіть якщо батьки будуть не поруч.
Особливості:
- Іграшка-комфортер у вигляді собачки
- Виконано з м'якої бавовняної тканини
- Є вишиті елементи
- Приємне забарвлення
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір іграшки: 22 х 6 х 31 см
- Упаковка: без упаковки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-комфортер |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 310 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 383 ₴

