Дитяча іграшкова газонокосарка Заводний механізм з аксесуарами

-11%
- Готово до відправки
- Код: 32575
1 225 ₴
1 091 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спробуйте себе в ролі справжнього садівника разом із цією газонокосаркою, адже вона створена спеціально для таких сюжетних ігор. Іграшка має кілька тріскачок, які сприятимуть розвитку моторики рук, а щоб почути характерний звук, як під час підстригання газонів, необхідно потягнути за пластикову ручку й іграшка почне трястися, а під час руху кольорові кульки, що сховався за прозорим віконцем, голосно потріскуватимуть.. А щоб гра стала реалістичнішою, до газонокосарки додається каска та маленька каністра, яка нібито призначена для палива.
Особливості:
- Іграшка імітує вигляд справжньої газонокосарки
- Газонокосарка має зручну ручку, на якій можна знайти кілька тріскачок для розвитку моторики рук
- Завдяки заводному механізму іграшка відтворюватиме характерний для неї звук
- Також на косарці є кульки, що сховалися за прозорим віконцем, що відтворює звук тріскання під час руху
- До газонокосарки додається каска та маленька каністра
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 41,5 х 27,5 х 51 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 14 х 53 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садівник |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Висота | 510 мм |
- Ціна: 1 091 ₴






