Іграшковий тостер із таймером і тріскачкою Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 32512
515 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий тостер — це чудовий дитячий кухонний прилад, який допоможе маленькій господині приготувати на сніданок тости для своїх ляльок. Тостер обладнаний таймером і важелем: після закінчення визначеного часу "підсмажені шматочки" хліба вистрибують, як у справжньому тостері! Завдяки особливій реалістичності тостер стане навчальним приладом і дасть змогу дитині в міру дорослішання з легкістю перейти до використання справжньої побутової техніки.
Особливості:
- Таймер і важіль із тріскачкою
- Після закінчення визначеного часу "підсмажені шматочки" хліба вистрибують, як у справжньому тостері
- Іграшка сприяє розвитку творчості та уяви дітей
- Тостер виготовлений із високоякісних, безпечних матеріалів, що відповідають стандартам безпеки для дітей
- Має гладку поверхню та немає гострих країв, що робить його безпечним для використання
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 16,5 х 9,5 х 12 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 10 х 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 515 ₴



