Іграшкова гітара з підсвічуванням Мікрофон MP3 Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 32519
582 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправляйтеся підкорювати світову сцену з дитячою рок-гітарою! Ця дивовижна іграшка дозволить Вам стати справжнім рокером і виконувати свої улюблені музичні хіти. Вона має безліч функціональних кнопок і містить мікрофон для караоке. Тому просто візьміть цю круту рок-гітару, увімкніть звук і готуйтеся до незабутньої музичної подорожі! Струсимо світ своїми рок-ритмами і змусимо всіх танцювати під нашу музику!
Особливості:
- Стильний оригінальний дизайн
- Напівпрозорий корпус і яскраві наклейки
- Безліч інтерактивних кнопок
- 2 режими гітари
- Регулювання гучності звуку
- Динамічні круті мелодії
- Можливість підключення до MP3 або мобільного телефону
- Підключення до мікрофона, що йде в комплекті
- Яскраве мерехтливе підсвічування
- Стильні окуляри для справжньої рок-зірки
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять в комплект)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 48 х 5,5 х 19 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 50,2 х 5,7 х 22,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гітара |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 582 ₴




