Іграшкова електронна Рок Гітара чотириструнна на батарейках Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 32521
454 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшкова рок-гітара створена спеціально для маленьких артистів, які хочуть випробувати свої музичні здібності і насолодитися запальними рок-ритмами. Інструмент має привабливий дизайн і багатий функціонал, що робить будь-яку гру більш реалістичною, запальною і веселою! На гітарі є дві активні кнопки, які дозволяють дітям активувати різні ритмічні мелодії, і миготливе підсвічування. Рок-гітара є відмінним вибором для маленьких артистів, які хочуть мати свій перший інструмент і навчитися грати музику.
Особливості:
- Стильний дизайн рок-гітари
- Тематичні написи і зображення
- 4 струни, які можна налаштовувати і натягувати
- 2 активні ігрові кнопки, які активують різні пісні і мелодії
- Ефекти супроводжуються мерехтливим підсвічуванням, що створює круту атмосферу справжнього концерту
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять в комплект)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 53 х 4 х 15 см
- Упаковка: Пакет
- Габарити упаковки: 63 х 4 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гітара |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 454 ₴
