Дитяча залізниця з підсвіткою і гірляндою Train Track Тип 2

- Немає в наявності
- Код: 32525
718 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З іграшковою залізницею Train Track кожна подорож стає справжньою магічною пригодою! Родзинка ігрового набору — гірлянда, яка прикрашатиме залізницю та підсвічуватиме її шляхи казковим сяйвом.
Особливості:
- Ігровий набір вирізняється добре опрацьованим дизайном
- Залізниця виготовлена в ретростилі
- Легкий процес складання
- Автоматичний рух
- Відтворює тематичні звуки
- Ефектна підсвітка
- У наборі представлений локомотив і 2 вагони
- Гарні тематичні прикраси
- До ігрового набору додається гірлянда на батарейках
- Всі елементи виготовлені з первинного пластику, що чудово витримує активні дитячі ігри
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення локомотива: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Елементи живлення гірлянди: Батарейки типу AG 13 (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 8 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Платформа |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 718 ₴









