Дитяча барабанна установка зі стільчиком Jazz Drum Set Синій

-11%
- Готово до відправки
- Код: 32526
1 011 ₴
901 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Початківці-музиканти будуть в захваті: справжня барабанна установка в зменшеній версії! Вона точно повторює всі елементи справжнього аналога: чутлива пластикова мембрана, 2 зручні палички для гри і зручний стілець для маленького музиканта. Легко збірна конструкція дозволить швидко зібрати барабани в єдину музичну конструкцію. Компактні розміри дозволять розмістити музичний інструмент в будь-якому місці: в дитячій кімнаті, гаражі або на майданчику біля будинку. Барабан сприятиме розвитку відчуття ритму і значно розвине музичні здібності дитини.
Особливості:
- Добре опрацьований дизайн іграшки
- Чутлива пластикова мембрана
- 2 палички для гри
- Стілець
- Легко збирається
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розміри установки в зібраному вигляді: 69 х 27 х 58 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 14 х 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Барабан |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 695 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 580 мм |
- Ціна: 901 ₴


