Інтерактивний Робот Собака на батарейках TK Union Group" Українське озвучування

-11%
- Готово до відправки
- Код: 32528
925 ₴
823 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Собачка Паскаль от "TK Group". Розумне цуценя складе дитині веселу компанію вдома та на прогулянках, швидко перебираючи лапками та закликаючи свого маленького господаря до гри.
Собачка має кілька сенсорних зон, дотик до яких активує відтворення різноманітних фраз і пісень, швидко рухається й вміло обходить перешкоди на своєму шляху, а також обожнює біг наввипередки.
Особливості:
- Песик говорить фрази та співає українською мовою
- Весело ходить вперед і назад
- Здатний обминути перешкоди на своєму шляху
- Рухає головою
- Рухомі лапки та вушка
- Кнопка живлення розташована на спинці тварини
- Натисніть на хвостик, щоб собачка побігла вперед, супроводжуючи це фразою "Ти доганяєш мене?!"
- Іграшка обладнана сенсорними датчиками: на голові та тулубі
- Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Розміри іграшки: 20 х 14 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 17 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 15 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 823 ₴



