Інтерактивна іграшка Музичне Піаніно для дітей ТК Group Папуга Українське озвучування

-11%
- Готово до відправки
- Код: 32529
499 ₴
445 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Папужка" від "TK Group" - чарівна іграшка, яка не може не сподобатися! Яскравий та милий папужка дуже любить спілкуватися та охоче розважить дитину захоплюючими іграми, веселими мелодіями та піснями українською мовою. У веселій ігровій формі малюк отримуватиме нові навички та знання, тренуватиме дрібну моторику та координацію рухів.
Особливості:
- Іграшка виконана у вигляді папужки
- 2 кнопки з піснями та веселими мелодіями
- Кнопка з трьома казками
- Піаніно має три режими: вивчаємо форми, вивчаємо цифри, давай пограємо (включаються ноти)
- Іграшка має прорізувач та намистини
Характеристики:
- Вік: Від 1-го року
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 14,5 х 3,2 х 14,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 4,5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 3.2 см |
| Довжина | 14.5 см |
| Висота | 14.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 445 ₴


