Дитячий набір інструментів для хлопчиків Будівельний Стіл світло звук 102 предмети

- Немає в наявності
- Код: 32532
1 631 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкові інструменти "Work Bench" — це неймовірно захопливий набір, що містить мініатюрні елементи, які моделюють реальні інструменти, але призначені для гри та розваг дітей, а також функціональний стіл для зручного використання.
Набір призначений для імітації ремонтних робіт. Діти можуть "ремонтувати" або "конструювати", використовуючи інструменти та зручно розміщуючись біля столу для ремонтних робіт.
Ігровий набір сприяє розвитку дитячої уяви, вчить їх основ робочої діяльності та позитивно впливає на розвиток моторики рук. Він також допомагає дітям вивчати та розуміти різні типи інструментів, їхнє призначення й принципи роботи.
Особливості:
- 2 варіанти збирання
- Відтворення звуків, що імітують роботу з різними типами інструментів
- Веселі мелодії
- Підсвічування
- Зручний стіл для ремонтних робіт і компактного розташування інструментів
- Велика різноманітність інструментів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів: 102 шт.
- Елементи живлення музичної панелі: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення шурупокрута: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір столу: 60 х 23 х 59 см
- Пакування: Коробка:
- Габарити упаковки: 40,5 х 11,5 х 56,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 100-200 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 590 мм |
- Ціна: 1 631 ₴









