Іграшкова машинка Спецтехніка Дорожній каток із підсвіткою

- Немає в наявності
- Код: 32533
557 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка з рухомими елементами стане запорукою продуктивної роботи всього будівельного майданчика! Іграшкова модель із чудовою деталізацією з точністю повторює всі складники справжнього аналога. Прогумовані колеса з протекторним візерунком відповідають за м'який хід, а інерційний механізм — за швидкість машини. Додаткові звукові та світлові ефекти зроблять гру реалістичнішою.
Особливості:
- Дорожній коток із рухомим елементом
- Вирізняється яскравим забарвленням
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- 3 активних кнопок на корпусі, які відтворюють характерні звуки
- Яскрава підсвітка
- Обладнаний інерційним механізмом
- Додаткові ефекти, що працюють від батарейок, що входять до комплекту
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 24 х 11,5 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 12,5 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Асфальтовий каток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 557 ₴


