Дитячий ігровий столик Конструктор двосторонній 126 елементів

- Немає в наявності
- Код: 32535
969 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктори дають змогу дітям експериментувати, створювати свої власні проєкти та дізнаватися нове в цікавій і доступній формі. Цей чудовий набір із різнобарвними блоками дасть змогу дитині почуватися маленьким художником, який створює різні споруди. Крім того, конструктор сприяє соціальному розвитку — діти можуть грати разом, обмінюватися ідеями та спільно творити!
Особливості:
- До набору додатково йде стіл, на якому можна складати конструктор, контейнери для зберігання, куди можна складати деталі
- Елементи у формі кольорів, які потрібно збирати
- Елементи незвичайних і захопливих форм
- Збирання конструктора сприяє розвитку дрібної моторики, творчого мислення, уяви
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 126 шт.
- Розміри столика в зібраному вигляді (ДхШхВ): 67 х 29,5 х 35 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 11 х 43,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Стіл-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 126 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 335 мм |
- Ціна: 969 ₴





