Гусечний екскаватор на радіокеруванні з підсвіткою й керованим ковшем Жовтий

-6%
- Готово до відправки
- Код: 32536
961 ₴
906 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З таким реалістичним екскаватором можна відчути себе справжнім водієм будівельної спецтехніки, адже для цього іграшка обладнана різними функціями. Під час роботи спецтехніка підсвічується червоним і синім кольором, що сигналізує про початок роботи на будівництві, а якщо натиснути кнопку, то можна спробувати порушити ковшем, який почне загрібати землю. З такою іграшкою можна відтворити безліч ігрових сюжетів або познайомитися трохи ближче з професією будівельника.
Особливості:
- Іграшка пересувається за допомогою гусениці
- Гуниці зроблені з гуми
- Під час роботи екскаватор підсвічується червоним і синім світлом
- Спецтехніка може рухатися вперед/назад і повертає вліво/вправо, залежно від гусениці
- Ківшому крану можна керувати за допомогою кнопок на пульті керування
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Комплектація:
- Екскаватор
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення іграшки: акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:12
- Розмір іграшки: 31 х 12 х 24 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 16 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 906 ₴

