Іграшковий автомат бластер на акумуляторі стріляє м'якими патронами 61 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 32539
1 547 ₴
1 385 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова версія потужного автомата, безсумнівно, сподобається кожній дитині. З таким автоматом безліч ігор стануть максимально цікавими та реалістичними — від звичайної стрільби по мішенях до рольових боїв за звільнення планети від різноманітних монстрів або захопників.
Зручне подавання патронів з автоматичної стрічки та можливість стрілянини чергами стануть великою перевагою в грі, звук пострілів дасть реалізму, а м'які патрони зроблять гру безпечною.
Маленький захисник отримає справжнє задоволення від такого озброєння.
Автомат працює від акумулятора 7,4V, що входить до комплекту, а USB-шнур для заряджання дасть змогу зручно та вчасно заряджати акумулятор.
Особливості:
- Якісний матеріал
- 40 патронів у комплекті (20 м'яких і 20 на присосках)
- Автоматна стрічка для стрільби чергою
- Автоматична стрільба
- Реалістичний звук пострілів
- Повністю безпечний у використанні
- Працює від акумулятора
- USB-шнур для заряджання акумулятора
- Розвиває швидкість, спритність, стратегічне мислення
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення: акумулятор 7.4V (входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 61 х 10 х 34 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 63 х 9 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Синій |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 340 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 1 385 ₴

