Конструктор машина на радіокеруванні Мерседес Гелендваген Брабус 524 деталі Чорний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 32541
1 356 ₴
1 208 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий чудовий набір поєднує в собі відразу 2 іграшки: конструктор і радіокерову модель автомобіля. Модель машинки вирізняється прекрасним дизайном і високою схожістю зі справжнім автомобілем. Яскравий колір, округлі обтічні обтічні форми, гумові колеса не залишать байдужим не одного хлопчика.
Особливістю конструктора є те, що машинкою можна керувати 2 способами: за допомогою невеликого пульта керування або за допомогою застосунка на смартфоні.
Особливості:
- Можливість зібрати модель машини Brabus Брабус
- Стильний дизайн у чорному кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рух уперед/назад, ліворуч/вправо
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
- Можна використовувати мобільний телефон для керування
Комплектація:
- деталі конструктора 524 шт.
- пульт дистанційного керування
- акумулятор
- USB зарядний пристрій
- покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 524 шт.
- Розмір іграшки: 23,7 х 12,2 х 10,5 см
- Частота роботи пульта: 2,4 GHz
- Елементи живлення машинки: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 47,5 х 7 х 33
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 524 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 208 ₴






