Блоковий конструктор для дітей у сумці Робот Синій 236 елемента

-24%
- Готово до відправки
- Код: 32543
809 ₴
613 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор не тільки допомагає розвивати моторику рук, а й тренує логічне та креативне мислення малюка, а з такою різноманітністю кольорових блоків можна створити все, що завгодно, що дасть змогу фантазія та кількість елементів. Зіркою цього набору стане робот яскравого синього кольору, який захопить малюка своєю цікавою конструкцією, а крім цього набір дає змогу побудувати різні будівлі, викласти цифри та потренувати математику.
Особливості:
- Конструктор дає змогу побудувати яскравого робота
- Крім робота з елементів можна створити різні будівлі або викласти цифри, це вже залежить від фантазії малюка
- До набору додаються ілюстрації-приміри, які можна створити разом із цим конструктором
- Набір зберігається в зручній сумці на застібці
- Конструктор виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 236 шт.
- Розмір робота в зібраному вигляді: 17,5 х 12 х 35 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 26 х 7 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Роботи |
| Кількість деталей | 236 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 613 ₴

