Дитяче Автокрісло Універсальне Joy SafeMax система ISOFIX Червоний від 9 до 36 кг

- Немає в наявності
- Код: 32545
4 896 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальне автокрісло Joy із серії SafeMax розраховано на три вікові групи для дітей вагою від 9 до 36 кг:
- І група: 9-18кг;
- ІІ група: 15-25кг;
- ІІІ група: 22-36кг.
Особливості:
- Автокрісло обладнане п'ятиточковим ременем безпеки
- На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладки
- Накладки регулюються під зріст дитини
- Підголовник крісла регулюється по висоті
- Крісло обертається на 360 градусів, а також регулюється кут нахилу вперед та назад
- Крісло встановлюється в автомобілі в напрямку руху і проти напрямку руху і кріпиться за допомогою системи Isofix/Latch
- Захисні бампери на бічних сторонах крісла
- На сидінні розміщена додаткова м'яка вкладка.
Характеристики:
- Група: 1, 2, 3
- Вага дитини: від 9 до 36 кг
- Матеріал тканини: Льон
- Розмір автокрісла (ШхГхВ): 48 x 45 x 54 см
- Вага: 9,5 кг
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 54 см |
| Вага | 9.5 кг |
- Ціна: 4 896 ₴





