Машинка Спецтехніка Трап світло звук Інерційна

-10%
- Готово до відправки
- Код: 32504
640 ₴
576 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія спецтранспорту "Aviation service", яка є невіддільною частиною авіаційної сфери! Добре пропрацьовані деталі, рухомі елементи та реалістичний зовнішній вигляд дадуть змогу ближче познайомитися з конструкцією обладнання, а також ближче дізнатися її призначення та функціонал.
Особливості:
- Реалістичний стильний дизайн сервісної авіаційної спецтехніки
- Чудова деталізація елементів і поверхні іграшки
- Корпус прикрашений тематичними наклейками та написами
- Обладнана потужним інерційним механізмом
- 4 функціональні кнопки на даху (звук займання та спеціальний сигнал; сигнал; звук роботи техніки; задний ход)
- Під час функціонування ефектів проблискові маячки підсвічуються жовтим
- Різні рухомі елементи, що надають динамічності грі
- Іграшка виготовлена з якісної первинної пластмаси
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки: 28 х 9 х 13,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 11,5 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 135 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 576 ₴


