Інерційна машинка Поліція на батарейках Rescue Біла

-21%
- Готово до відправки
- Код: 32495
657 ₴
519 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка являє собою інерційну модель машини Патрульної служби. Модель чудово деталізована в масштабі 1:16.
Особливості:
- Інерційний рух
- Фари, що світяться
- Докладна деталізація
- Відчиняються двері
- Гумові колеса
- 4 кнопки, що відповідають за звукові ефекти (звук ключа запалювання, поворотники, сигнал)
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки: 23 х 9 х 12 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 12 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 519 ₴



