Інтерактивний робот на радіокеруванні Стріляє дисками Синій

- Немає в наявності
- Код: 32498
870 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний робот на радіокеруванні вміє ходити вперед-назад, рухати руками, танцювати, має звукові ефекти. Керується іграшка за допомогою кнопок на корпусі робота і за допомогою пульта керування, який входить до комплекту. Також робот може стріляти дисками, які завантажуються у відсік, який відкривається підняттям голови робота. А щоб вистрілити, необхідно натиснути відповідну копку на пульті або на корпусі самого робота.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Іграшка виготовлена в образі неймовірного робота металевого кольору
- Функціонал робота дуже велика
- На грудях у робота є червона кнопка, ввімкнувши її робот вітається
- Далі пультом керування можна ввімкнути режим танців
- Якщо підняти голову, можна вставити диски та ввімкнути режим запуску дисків
- Всі дії робота супроводжуються звуком і світлом
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення робота: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 30 х 19 х 12 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 15 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | ІЧ |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 870 ₴






