Дитяча музична Мишень для стрільби з рахунком на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 32503
551 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тренувати влучність і настроювати приціл тепер набагато зручніше та цікавіше. Прекрасний варіант автоматичної мішені стане чудовим способом поліпшити навички стріляння, натренувати правильну постановку руки.
Особливості:
- Модель обладнана звуковими та світловими ефектами
- Автоматичне подавання мішені на платформі
- Іграшка виготовлена з високоякісної первинної пластмаси, яка чудово витримує активні дитячі ігри
Як грати?
Вставте три знімні мішені в спеціальні пази на платформі та підніміть їх. Увімкніть кнопку, після чого загориться електронне табло з цифрами. У разі потрапляння по кожній мішені лунає відповідний звук і мішень падає, водночас на табло загоряється цифра. Коли всі три цілі збиті, платформа автоматично підіймає їх знову у вихідну позицію.
Комплектація:
- Автоматична платформа
- Три мішені
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 26 х 10,5 х 17,2 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 5,5 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мішень |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Нове |
| Довжина: | 260 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Довжина паковання | 260 мм |
| Ширина паковання | 55 мм |
| Висота паковання | 120 мм |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Висота | 172 |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 551 ₴


