Ігровий набір Кухня Мийка з водою й набором посуду Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 32493
631 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майбутні маленькі господарі та господині будуть із радістю привчатися до ладу та знайомитися з правилами підготовки продуктів до використання завдяки цьому чудовому ігровому набору.
Перш ніж ухопити яблуко та надкусити його, необхідно ретельно помити фрукт під проточною водою, а після смачної вечері потрібно допомогти батькам помити посуд. Наберіть у мийку достатню кількість води, відкрийте кран, і вода з нього подаватиметься автоматично. Все просто та зрозуміло, а для дитини — ще й неймовірно цікаво!
Особливості:
- Кран автоматично подає воду
- Зручні полички та гачки для кухонного приладдя
- Набір фруктів і овочів
- Маленька губка для миття посуду
- Набір посуду, що складається з 2 чашок, 2 тарілок, виделки, ножа, лопатки та ополоника
- Наклейки для декорування мийки та ігрових елементів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Розміри іграшки: 29,5 х 20 х 22 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 11 х 24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 220 мм |
- Ціна: 631 ₴



