Дитячий трек Хот Вілс Hot Wheels Сіті Гонки на фабриці

- Немає в наявності
- Код: 32478
2 677 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий автотрек Хот Вілс Сіті Заводська траса дуже сподобається вашій дитині. Підніміться на вершину разом із суперником, почніть змагання та промчіть пліч-о-пліч по звивистих трасах, але остерігайтеся рухомого механізму! Виберіть правильний час і виграйте перегони! Грайте без зупинки самостійно або разом з другом. Діставайте всі свої Hot Wheels машинки та влаштовуйте гостросюжетні, запаморочливі перегонові змагання на заводі!
Особливості:
- Оригінальна тематика треку — Перегони на фабриці
- Моторизований підіймальний механізм підіймає відразу 2 машинки на вершину заводу для початку перегонів
- Для проходження траси необхідно уникати рухомий механізм або він зіб'є машинку з траси
- Набір виготовлений із якісних матеріалів
- Можливість грати удвох і влаштовувати перегони
- Машинка в комплекті
- Деталі можна поєднати з іншими треками How Wheels
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу D (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 62 х 8 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 2 677 ₴









